Crossfit pro začátečníky

CrossFit je skupinový tréninkový trénink, který zahrnuje intenzivní intervalový trénink s olympijskými vleky a tělesnými cviky. Podle nedávné studie publikované Americkou radou o cvičení CrossFit tréninky stavějí více svalů a spálí více tuku za 30 minut než běžné kardio nebo odporové cvičení pro stejnou dobu. Nesprávně však tyto cvičení mohou být nebezpečné. Než začnete pravidelný režim CrossFit, pobočky nabízejí začátečník.

Před tím, než se nový člen může stát pravidelným účastníkem, pobočky společnosti CrossFit vyžadují, aby jste absolvovali kurzy pro začátečníky. Tento kurz pokrývá základy CrossFitu, jako jsou názvy pohybů, správné zarovnání těla a terminologie používaná ve třídě. Třída začátečníků je nutná, abyste se během pravidelné třídy neublížili. Vzhledem k tomu, že CrossFit je skupinová cvičební třída, účastníci někdy nedostanou hodně osobní pozornosti, aby se ujistili, že dělají pohyby správně. Kurz začátečníka učí správný způsob provádění nejběžnějších pohybů, aby se ujistil, že jsou správně provedeny, i když trenér nevěnuje vaší zvláštní pozornosti.

CrossFit cvičení jsou vysoce intenzivní intervalové cvičení. Intervalový trénink probíhá z jednoho cvičení do druhého s malým nebo bez odpočinku. Obvykle se interval skládá ze tří až osmi cvičení v řadě, které se opakují třikrát až pětkrát. Cílem tohoto typu cvičení je budovat sílu a vytrvalost současně. Podle článku ACE, při zahájení tréninku v intervalu, je nejlepší vyzkoušet jednu nebo dvě z více namáhavých cvičení, které se začnou kombinovat s několika cvičeními s nízkou intenzitou. Tato struktura je přesně to, co můžete očekávat od začínající třídy CrossFit.

Crossfit tréninky se liší. Každý interval se nazývá Cvičení dne nebo WOD a cvičení se mění z jednoho WOD na druhého. Intervaly jsou nastaveny tímto způsobem, aby vaše svaly zranění kvůli nadužívání. I když se cvičení CrossFit liší, článek doporučuje začínajícím jediným dva až tři WOD týdně, dokud jejich tělo nebude zvyklé na namáhavé cvičení.

Průběh postupu CrossFit závisí na tom, jak dobře můžete udržet krok s touto skupinou. Nicméně, CrossFit pobočky sledovat, jak rychle dokončíte určité WOD. Váš pokrok může být měřen jak rychlým dokončením ve srovnání se zbytkem skupiny a tím lépe, co děláte z jedné třídy na druhou. Jak budete pokračovat v tréninku CrossFit – získání síly a vytrvalosti – zjistíte, že už nejste začátečníkem.

První věci první

Ponechejte to

Nepřehánějte to

Progres je dokonalý