Dělá enzymovou práci?

Enzyte je výživový doplněk, který tvrdí, že poskytuje přírodní mužské vylepšení. Kombinace testosteronových posilovačů, prekurzorů oxidu dusnatého a přírodních afrodiziak, Enzyte tvrdí, že uživatelům poskytuje “pevnější, silnější a plnější erekce.” Tento doplněk “# 1 na světě pro přírodní posilování mužů” nabízí lepší oběh, zvýšenou fyzickou výkonnost a zvýšenou odolnost. Složky v Enzyte skutečně poskytují to, co společnost tvrdí?

Vylepšení mužského pohlaví

“Mužské vylepšení” je něco zobecnění. Znamená to zvýšit velikost penisu nebo jen zvýšit erekci? Nebo mužské vylepšení skutečně odkazují na rostoucí touhu, libido, výkon a vytrvalost? Velikost penisu je poněkud předem určená a závisí na velikosti corpus cavernosa a corpus spongiosa, stejně jako množství průtoku krve dodané k vyplnění. Libido je komplikovaná matrice mnoha faktorů zahrnujících oběh, oxid dusnatý, hormony, psychologické faktory a celkové zdraví.

Hormonální faktory

Testosteron je androgénní nebo mužský hormon nezbytný pro optimální sexuální funkce. Několik přísad v přípravku Enzyte má za cíl zvýšit produkci testosteronu. Tribulus terrestris, bylina, byla používána mnoha, aby zvýšila lutenizační hormon, což je posel, který stimuluje produkci testosteronu ve varlatech. Avena sativa nebo extrakt z ovesné slámy je dalším zesilovačem libida, který zvyšuje hladinu testosteronu. Nedostatek zinku byl spojen s nízkým počtem testosteronu a spermií.

Faktory cirkulace

Oxid dusnatý (NO) je důležitý plyn, který reguluje průtok krve a cirkulaci v našem těle. To je také jeden z důvodů, proč se penis stane vzpřímeným. Enzyte obsahuje složky, které mohou zvýšit tvorbu NO v těle. Aminokyselina L-arginin, nalezená v Enzyte, je přímým prekurzorem NO. Arginin může vasodilatovat krevní cévy, uvolňovat je a umožňovat větší průtok krve. Horní kozí burina nebo epimedium extrakt je tradiční bylina používaná k erektilní podpoře. Chemikálie v něm, Icariin, také pomáhá při výrobě NO. Niacin (vitamin B3) je přirozený vazodilatátor, užívaný k podpoře zdravého oběhu. Extrakt z borové kůry nebo pycnogenol mohou pomoci snížením oxidativního stresu.

Tradiční afrodiziakum

Afrodiziaci jsou běžným fenoménem po celém světě. Mnoho tradičních prostředků má málo vědecké podpory. Nicméně anekdotické zprávy naznačují, že někteří lidé vidí výhody a pokračují v užívání přírodních afrodiziak. Enzyta obsahuje panax nebo korejský červený ženšen, gingko biloba, maca, muira puama, saw palmetto a švédský květový pyl. Navzdory nedostatku důkazů nebo porozumění prostředkům mužského zesílení mnoho lidí přísahají těmito bylinami.

Závěr

Přísady v Enzyte připomínají řadu dalších vzorců pro zlepšení mužského pohlaví. Teoreticky mohou zlepšit určité faktory mužského sexuálního výkonu. Pracují? MUDr. Kenneth Goldbergová, lékařka ředitelky Mužského zdravotního centra na Baylorské univerzitě, říká: “Nemá to žádný lékařský význam. Není žádný způsob, jak by zvýšený průtok krve do penisu, jak tvrdí Enzyte, skutečně zvýší jeho velikost.” Na nedostatek skutečného vědeckého výzkumu o Enzyte, je nejlepší experimentovat na pokusném a chybovém základě.Zkuste to a zjistěte, zda si všimnete jakékoliv výhody, které produkt tvrdí, že poskytuje.Můžete poznamenat, že Berkeley Premium Nutraceuticals , Výrobce společnosti Enzyte, byl žalován za údajné odmítnutí dodržovat záruky.