Zdravé možnosti na divokých křídlech buffalo

Buffalo Wild Wings je typická křídla restaurace, která nabízí kuřecí křídla v různých příchutích, vedle vedlejších objednávek, jako jsou hranolky, bramborové klíny a smažené tyčinky mozzarelly. Restaurace nabízí také hamburgery, sendviče, krevety, žebra a dezerty. Pohled na menu Buffalo Wild Wings prokáže, že zdravé možnosti jsou málo, ale několik možností je zdravější.

Předkrmy mohou zničit vaše jídlo ještě předtím, než přijde váš vstup, protože mnoho z nich obsahuje příliš mnoho kalorií a příliš mnoho tuku. Mnoho předkrmů v buffalo divokých křídlech spadá do nezdravé kategorie, včetně konečný nachos s 960 kalorií a 52 g tuku, a queso chili hranolky s 862 kalorií a 40 g tuku. Tortilla čipy se dvěma druhy salsy jsou volbou s nižším obsahem tuku a kalorií, stejně jako grilovaná kuřecí quesadilla s 200 kalorií a trochu více než 8 g tuku na porci. Objednejte quesadilu s polovinou sýra, abyste snížili obsah tuku a kalorií.

Zatímco zelenina v salátu poskytuje vlákninu, vitamín A a draslík, je důležité věnovat pozornost toppers a obvazy. Mohou přidat nezdravé množství tuku, soli a kalorií. Projděte saláty, které obsahují smažené maso, jako je kuřecí salát. Samotné kuře má 170 kalorií a 11 g tuku v nabídce. Vybírejte na kuřecí salát na grilu, který se podává na lůžku čerstvých zelených plodů a má pouze 320 kalorií a 8 g tuku. Objednejte si salát s obvazem na boku. Buffalo Wild Wings nabízí ranč bez tuků, lehké francouzské, lehké balsamické a lehké asijské sezamové dresy.

Každé křídlo Buffalo Wild Wings obsahuje 72 kalorií a 5 g tuku. Vykostěné křídla obsahují 150 kalorií a 10 g tuku v každé třídílné porci. Vaše nejzdravější maso je kuřecí sendvič. Objednávejte na grilu na straně mrkve a celeru nahradit hranolky na 470 kalorií a 7 g tuku. Součástí sendviče je také salát, rajčata a cibule, což mírně zvyšuje nutriční hodnotu. Dalším zdravým řešením jsou Naked Tenders, kusy grilovaného kuřete s omáčkou, která obsahuje 43 kalorií a 2 g tuku v nabídce.

Mezi nejoblíbenější postranní objednávky v Buffalo Wild Wings patří hranolky s 280 kalorií a 10 g tuku a cibulovými prsteny, 460 kalorií a 26 g tuku. Projděte na kteroukoli ze smažených stran, protože jsou také s vysokým obsahem tuku a soli. Vaše nejzdravější sázka je vegetariánská loď, strana čerstvé mrkve a celer s beztučným rančkem. Tato zelenina má vysoký obsah vlákniny, vitamínu A a draslíku a obsahuje jen několik kalorií na porci. Boční salát s ranč bez tuku je další volbou, která poskytuje vitaminy a minerály, s asi 250 kalorií a 11 g tuku.

Předkrmy

Saláty

Maso a křídla

Boční objednávky