Domácí čokoládový tělový zábal

Těleso zábaly jsou navrženy tak, aby hydratovaly a změkčily pokožku pomocí hydratačních přísad. Mohou také tónovat tělo a poskytnout dočasné snížení palců v důsledku ztráty hmotnosti vody po zpevnění pokožky. Telové zábaly poskytují relaxaci, zatímco čokoládové tělové zábaly mohou cítit příjemně a být zároveň delikátní. Vzhledem k tomu, že tyto zábaly mohou být drahé v salonech a lázních, můžete se rozhodnout, že si dáte čokoládový zábal v pohodlí vašeho domova a vlastních ingrediencí.

Umístěte čokoládové třísky do skleněné mikrovlnné trouby. Umístěte misku do mikrovlnné trouby a zahřejte čokoládu po dobu dvou minut na středním ohni, nebo dokud nejsou třísky úplně roztavené a hladké.

Přidejte 5 ks jahod, 1/2 šálku šampaňského a 1/3 šálku medu do mixéru. Smíchejte, dokud směs není hladká a krémová.

Směs čisté směsi a roztavené čokolády do pasty. Nechte směs vychladnout, aby byla ještě teplá, ale pohodlná na dotek.

Exfoliate kůži pomocí exfoliating drhnutí nebo kartáč, zatímco vy čekáte na pastu vychladnout. Tím se odstraní mrtvé buňky z povrchu pokožky a poskytnou se lepší výsledky z tělesného zábalu.

Aplikujte tělový zábal na kůži pomocí čistého štětce. Začněte u nohou a vydejte se na krk.

Stříkat na mlhu s vodou a obtékat tělo dobře a kompletně pomocí termoprášek nebo plastového zábalu.

Ponechte tělesný obal a zakryjte 15 minut. Je-li to nutné, spritz nebo mlhu vaše tělo vodou, aby pasta vlhké a jednodušší odstranit.

Odstraňte tělový zábal opláchnutím a čisticím čokoládovou pastou.