Tvaroh a ovoce

Crash a výstřelek stravy, jako je tvaroh a ovocná strava pravidelně přicházejí ve prospěch s lidmi se snaží zhubnout. Dieta je jednou z četných variací třídenní stravy podle internetových stránek Every Diet. Pokud jen zkusíte kombinovat tvaroh a ovoce ve snaze zhubnout, chybíte na jiných základních živinách. Pochopení úskalí plánu úbytku hmotnosti zahrnujícího pouze dvě skupiny potravin může způsobit, že si dvakrát přemýšlejte, než se pustite do tvaroh a ovocné stravy.

Definitivní výstraha a varování

Chutné sýry a ovocná strava spadají do kategorie výživné stravy, neboť vyžaduje, abyste konzumovali pouze dva typy velmi nízkokalorických potravin po určitou dobu, nedodržuje obecně uznávané principy úbytku hmotnosti a doporučuje extrémní omezení kalorií. Protože omezujete dietu na jediný mléčný výrobek a ovoce, nedostanete zrnky, jiné mléčné výrobky nebo bílkoviny, zeleninu nebo zdravé tuky, které vše potřebujete pro optimální zdraví.

Dietní plán

Mezi různými variantami stravy s tvarohem, ovoce a tvarohové verze vyžadují konzumaci tvarohu třikrát denně a přidáním celého ovoce nebo šálku řezaného ovoce při každém jídle. Můžete si vybrat typ ovoce, který chcete, ale tvarovka musí zůstat konzistentní. Pokud jíte 4 šálky beztučného tvarohu denně, dostanete 418 kalorií. Tři kusy plnotučného nebo nakrájeného ovoce dodávají asi 250 kalorií, takže celková hodnota kalorií je pouze 668 za den.

Výsledky

Zatímco budete pravděpodobně vidět snížení váhy během tří dnů, kdy budete sledovat dietní tvaroh, váha, kterou ztratíte, se pravděpodobně vrátí, jakmile začnete jíst pravidelnou a vyváženou stravu. Pokud se pokusíte sledovat tvaroh a ovocnou stravu déle než několik dní, můžete začít trpět následky podvýživy kvůli nevhodně nízkému příjmu kalorií. Když ztratíte váhu velmi rychle, váha ztrácíte je obvykle voda, ne tučná.

Strategie

Místo toho, abyste jedli pouze několik dní bez jídla bez tuku a ovoce, používejte obě jídla v úsilí o snížení tělesné hmotnosti. Tvarohový sýr je nízkokalorický, vysoce bílkovinový svačin nebo vápník bohatý přísad k nízkotučným lasagnám. Přidejte nakrájené ovoce na vaši tvaroh ráno na zdravé, plnící snídani. Smažte sýrový tvar s mýdlem a smetanou, nebo přidejte nakrájený tvaroh do jogurtu.