Desoxyn a úbytek hmotnosti

Desoxyn je farmaceutická značka metamfetaminu. Metamfetamin je silný stimulant používaný ke ztrátě hmotnosti, poruchám pozornosti a narkolepsii. Metamfetamin je také populární drogou na černém trhu vyráběnou v tajných laboratořích a je silně zneužívána, což způsobuje mnoho zdravotních a právních otázek pro uživatele. Vzhledem k oblibě zneužívání metamfetaminu je přípravek Desoxyn přísně regulován.

Desoxyn způsobuje potlačení chuti k jídlu. Podle Národní instituce zdravotnictví stimuluje metamfetamin centrální nervový systém. Dalšími účinky jsou zvýšení krevního tlaku a bronchodilatace. Tato třída léků používaných v obezitě je známá jako anorektika. Není známo, zda působení těchto léčiv při léčbě obezity je jedním z potlačení chuti k jídlu, na rozdíl od jiných účinků centrálního nervového systému nebo metabolismu.

Desoxyn je běžně předepisován pro léčbu poruch pozornosti / hyperaktivity (ADHD). Podle Drugwatch.com, Desoxyn je přínosem pro snížení některých chování spojených s ADHD. ADHD se vyznačuje nepozorností, hyperaktivním chováním a poruchami impulzů. Většina lidí s ADHD jsou děti. Desoxyn je pouze jednou částí většího kurzu léčby ADHD, včetně sociálních a vzdělávacích komponent.

Desoxyn může být používán krátkodobě jako součást plánu celkového snížení hmotnosti. Desoxyn je doporučen jako poslední možnost, když všechny jiné léky a programy na snížení tělesné hmotnosti byly neúspěšné, podle PDRhealth.com. Zneužívání metamfetaminu způsobuje rychlou úbytek hmotnosti spolu s řadou dalších zdravotních důsledků. Vzhledem k vysokému riziku zneužívání by měl být metamfetamin pro úbytek hmotnosti pečlivě sledován a omezen na krátkou dobu léčby.

Podle PDRhealth.com mohou nadměrné dávky metamfetaminu vyvolat závislost. Jestliže přestanete užívat přípravek Desoxyn po dlouhodobém podávání vysokých dávek, můžete mít příznaky z vysazení, včetně extrémní únavy, deprese a poruch spánku. Příznaky zneužívání Desoxynu zahrnují zánět kůže, problémy se spánkem, podrážděnost a psychiatrické problémy. Navíc, jestliže trpíte hypertenzí nebo srdečními chorobami nebo máte mrtvici v minulosti, neměli byste užívat přípravek Desoxyn. Pokud se u Vás objeví bolesti na hrudi, dušnost nebo závratě, přestaňte ji užít a zavolejte svého lékaře. Nepřekračujte předepsané dávkování, a to i v případě, že se účinky léku zhorší.

Akce Desoxyn

Desoxyn pro poruchu pozornosti

Desoxyn pro hubnutí

Varování