Bezplatnou online výživovou analýzu

Dělat výživovou analýzu on-line potravin, které jste jedli, může být skličující. Pouhý počet webových stránek věnovaných nutriční informaci může mít za následek přetížení – nemluvě o výzvě objevovat objektivní informace. Některé obchodní weby zveličují nebo zadržují důležité nutriční zprávy, aby maximalizovaly prodej. Nicméně existují webové stránky, které poskytují užitečnou, ověřitelnou, objektivní nutriční analýzu – a nesnažte se něco prodat.

Úvahy

Dobrá nutriční analýza vyžaduje přesnost. Jeanne Goldbergová, profesor vědy o výživě na Tuftsově Friedman School of Nutrition, tvrdí, že weby s rozšířeními. Edu, .gov a often.org obsahují nezaujaté nutriční informace, které jsou fakticky přesné a prokazatelné. Chcete-li zjistit, zda je komerční reklamní server končit in.com platný, podívejte se, kdo sponzoruje web. Pokud známá organizace nebo sdružení schvaluje nebo spravuje web, považujte ji za legitimní.

Výhody

Analýza online výživy může motivovat dieters. Může se také vyhnout podváděcímu incidentu, protože je těžké jíst kus dortu nebo cukroví, pokud víte, že maximálně vyčerpá kalorický příjem za den. Analýza online výživy může pomoci lidem se zdravotními problémy, jako je diabetes, účinněji sledovat jejich stav.

Americká diabetická asociace

Americká diabetická asociace spravuje bezplatnou internetovou stránku s názvem “My Food Advisor”. I když je zaměřena na pacienty s diabetem, My Food Advisor poskytuje spolehlivé a cenné informace o zdravých potravinách a výživových poruchách stovek zpracovaných a restauračních předmětů. Můj konzultant potravin také obsahuje recepty s nutričními informacemi rozdělenými podle porce.

Calorie King

Webová stránka společnosti Calorie King, která spolupracuje s Joslin Diabetes Center v Bostonu, obsahuje rozsáhlou databázi potravin se zdravými výživovými informacemi o tisících potravin a receptech. Calorie King je také komerční místo, které inzeruje svůj vlastní program na snížení tělesné hmotnosti a knihy, ale dělá to v poddajném měřítku.

My Pyramid Tracker

Toto místo, které spravuje Centrum amerického ministerstva zemědělství pro politiku a výživu, obsahuje důkladnou analýzu příjmu potravy. Pokyny týkající se stravování pro Američany z roku 2005, založené společně Centrem pro politiku a výživu a Ministerstvem zdravotnictví a lidských zdrojů Spojených států, nabízí nutriční doporučení a návrhy na zlepšení celkové výživy.