Různé způsoby vaření chilského mořského vlka

Chilské mořské basy se živí měkkýšmi, chobotnicemi a malými rybami v sub-antarktických vodách a žijí téměř 50 let. Také známý jako Patagonian toothfish, některé chilské mořské bassy váží téměř 200 liber. Když je ryba správně uvařená, chuť chilského mořského masa zůstává mírná, přesto masná a doplňuje mnoho omáček, koření a přípravků.

O Chilean Sea Bass

Chilský mák má vysoký obsah tuku a bílé maso. Vzhledem k vysokému obsahu tuku fungují rychlé metody tepelného ohřevu s vysokým tepelným zatížením, čímž se zvlhčují vnější povrchy a karamelizují se maso pro větší chuť. Protože maso je masné a husté, pracují i ​​pomalejší způsoby vaření, jako je stewing a sauteing.

Broiling a grilování

Filé a steaky chilského mořského vlka se mohou rychle uvařit v suchém a vysokém teple, které je společné pro vaření a grilování. Dbejte na to, aby povrchy byly vlhké kartáčováním povrchů olivovým olejem nebo roztaveným máslem. Předehřejte brojler nebo gril a sůl a papriku na obou stranách ryby. Kartáč očistěte olivovým olejem nebo máslem nebo použijte fólii nahoře pro snadné odstranění. Chraňte nebo grilujte chilské mořské basy po dobu dvou až tří minut na stranu na palec tloušťky, nebo dokud nejsou vnější strany lehce zbarvené a vnitřní maso je průsvitné a zachovává určitou vlhkost.

Pan Frying

Vzhledem k tomu, že chilské filé a steaky z mořských vln dobře fungují na vysokém suchém teplu, smažení pánve zachovává jejich chuť a charakter. Předhřejte na středně vysokém ohni sklenici s olivovým olejem. Sůl a pepř chilský mořský okoun a sezónu chuť. Umístěte ho do předehřátého oleje v pánvi a protřepte. Pomocí špachtle zkuste zvednout mořskou vlnu počínaje třemi minutami od zahájení vaření. Otočte mořskou vlnu, jakmile se snadno zvedne z pánve a nebude se držet nebo odolávat. Vařte na druhé straně po dobu tří minut nebo dokud se neodstraní. Po odstranění mořského ořechu vytvořte panvicovou omáčku tím, že odbarvíte misku bílým vínem nebo vývarem a vyškrábete hnědé bity.

Příprava vlhkosti

Masový charakter chilských mořských vlků se dobře opírá o vlhké přípravky, jako je sušení a sušení. Zatímco přelité chilské mořské bassy to promění v chuť, sýří ho v chuťových přípravcích včetně olivového oleje, rajčat a kapary to promění v středomořského stylu rybího podnosu vhodného pro podávání s rýží nebo těstovinami. Přidejte chilské chilské mořské maso na zeleninovou guláš během poslední hodiny vaření v pomalém sporáku na nízké úrovni. Poach chilský mořský okoun a podáváme s vejci a zeleninou na vydatné brunchové jídlo.