Cvičení, která vyžadují dva lidi

Cvičení na vlastní pěst může být efektivní a časově efektivní, ale práce s partnerem může být prospěšné také. Vedle někoho, kdo vám pomůže udržet si soustředěné a motivované, vycvičení s někým jiným může rozšířit váš výběr cvičení, protože můžete provádět cvičení, které vyžadují dva lidi. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše cíle, můžete těžit z cvičení, které vyžadují dva lidi, protože existují pohyby pro svaly v těle.

Obraťte se na partnera a držte se navzájem předloktí. Oba dolů zpátky do squatu, dokud vaše horní nohy nejsou rovnoběžné s podlahou. Vyvažte váhu na “čtyřech rozích” vašich nohou. Pomalu zvedněte záda. Do osm až 20 opakování.

Klidový partnerský zákrok je cvičení, které pomáhá vám i vašemu partnerovi trénovat břicho zároveň. Kromě partnera vyžaduje toto cvičení lékařskou kouli. Chcete-li provést klečení partnera twist, klečte držení léky míč jako váš partner klečí za vámi, čelí opačným směrem. Udržujte abs a pevně udržujte vzpřímenou pozici, když se otočíte a předáte míč svému partnerovi, pak se obraťte na druhou stranu, abyste získali míč. Pokračujte po dobu 90 sekund.

Lékařská koule trénuje vaše paže, ramena a hrudník. Postavte se v rozdělené pozici asi čtyři až pět stop od partnera. Můžete nastavit vzdálenost mezi vámi po několika testovacích hodech. Zajistěte si abs a ohýbejte lokty, zdvihněte kuličku přes a za hlavu. Udělejte krok vpřed a vrhněte míč do vašeho partnera, který vám pak vrátí stejným způsobem.

Provedení stojící řady s odporem může zlepšit sílu paže a záda. Chcete-li provést toto cvičení, smyčte dva odporové pásy s úchyty dohromady, takže vy i váš partner můžete držet kapelu oběma rukama. Stojte v rozděleném postoji dostatečně daleko od sebe, takže kapely jsou velmi mírně roztažitelné. Zároveň si každý z nich vytáhne rukojeti zpátky k vašim žebrovým klecím a vaše lokty jsou široce. Každý z vás narovnáte pravou ruku a držte levou ruku zpátky. Držte jednu sekundu a pak narovnejte levou ruku současně a vytáhněte pravou ruku zpět. Pokračujte v tomto manévru až do bodu únavy.

Partner Squats

Kneeling Partner Twist

Lékařský míč nad hlavou

Stálá řada s odporem