Obecné znalosti hry pro děti

Děti používají hry pro zábavu a učí se základní dovednosti a hry s obecnými znalostmi zahrnují zábavu i schopnost prozkoumat nové informace. Hry založené na hraní dětem dělají proti ostatním nebo stanovují základní standard, který je třeba splnit, když děti hrají samotnou hru. Hry podle vědeckého vzdělávacího zdroje na Carleton College spojují zájem s učením a povzbuzují děti, aby se poučily o chybách při hraní nebo sdílení strategií s rodinnými příslušníky a přáteli.

Trivia Fun

Kvízové ​​hry integrují otázky o obecných znalostech se strategickými dovednostmi, které se týkají pohybování žetonů kolem herní desky nebo manipulace s interaktivními hrami na hrací ploše nebo počítačovém monitoru. Výrobci her vytvářejí triviální otázky ohledně úrovně čtení dětí a výrobci si to všimnou na obalu. Koupit vhodnou úroveň pro schopnost vašeho dítěte vyhnout se frustraci nebo nedostatečnému zájmu o znalostní hru. Zkontrolujte balení a ujistěte se, že pravidla odpovídají také úrovni vašeho dítěte.

Word Play

Slovo znalostní hry obsahují papír a interaktivní hádanky, včetně křížovek, hledání slov, fráze a hry skrytých zpráv. Hry, které integrují dopisní dlaždice, učí děti o síle slov a o tom, jak manipulace s dopisy vytváří nová slova. Hry s obecnými znalostmi používajícími písmena někdy obsahují kostky s písmeny, které požadují, aby se děti z náhodného zobrazení spouštěly z držáku na kostky. Včasné psací hry pro batolata připojují jednotlivé písmena na bloky nebo hračky pro manipulaci, i když hry zřídka zahrnují držení skóre pro mladé hráče.

Math Focus

Matematické hádanky, jako jsou číselné bloky, hry s kódem a matematické čtverce, nabízejí metody pro výuku obecných znalostí dětí na papíře nebo při hraní her. Matematické hry představují obecné matematické dovednosti a nejjednodušší zaměření na elementární sčítání a odečítání. Cribbage integruje skóre a hrací karty a používá matematické kombinace čísel 15, 29, 30 a 31 k hraní. Děti se rychle naučí identifikovat karty odpovídající těmto součtem. Vědecké centrum Nadace Carleton College doporučuje vybírat hry, které mají schopnost rozšiřovat se, když vaše dítě ovládá základní hru.

Demonstrační hry

Demonstrační hry používají teorii konstruktivismu k tomu, aby učil děti o obecných znalostech o tom, jak věci fungují, a zavádějí děti do koncepcí návrhů a vzorů. Teorie vzdělávání podporuje filozofii aktivního učení a využívá demonstrací, které spojují známé věci s novými učebními zkušenostmi. Některé ukázkové hry naučí základy základní pojmy biologie zábavným způsobem tím, že požádá děti, aby odstranily hrací orgány během operace na kreslené postavě. Hry někdy požádají děti, aby postavily věže nebo vypracovaly struktury, aby učil koncepty rovnováhy a plánování.

Přehrávání obrázků a obrázků

Děti, které nemají čtenářské dovednosti, mají na výběr hry, které vyžadují, aby hráči manipulovali s obrázky nebo dopisy. Přiměřené hry obsahují sbírku obrazů připojených k dlaždicím nebo tištěných na kartách, které děti naučí, jak hodnotit obecné charakteristiky. Děti používají pozorovací schopnosti, aby se naučili typické rysy, jako jsou kočky s kukly a rybími ploutvemi. Obrazové hry také integrují geografii, aby učí děti k identifikaci rodů živočišných druhů, včetně dravých lesních ryb a zvířat. Abecední obrazové hry nabízejí praxi pro předškoláky, které pomáhají zvládnout jazykové dovednosti.