Rychlé jídla s nízkou hladinou uhlohydrátů

Jídlo s nízkým obsahem uhlovodíků neznamená, že musíte strávit hodiny v kuchyni. Ve skutečnosti je mnoho jídel s nízkým obsahem karbohydrátů rychlá a snadná. Vytváření týdenního menu pomáhá eliminovat hádky při jídle a zvyšuje čas strávený v kuchyni.

Plánování dopředu je vítězným přístupem ke snídani s nízkým obsahem uhlohydrátů, rychlé a zdravé snídani. V neděli večer vaříme a oloupeme tucet vajíček, abychom připravili snídani připravená na snídani v příštím týdnu. Dvě vařené vejce obsahují pouze 1 gram uhlohydrátů, přidávají několik jahod a při této rychlé snídani se dostanete pod 10 gramů. Po snídani připravené k ohřátí a servírování může ušetřit spoustu času ráno. Během víkendu připravte dávku mrkvových borůvek s nízkým obsahem karbidu pomocí kokosové nebo mandlové mouky a pak je zmrazte. Ráno si stačí uchopit muffin, mikrovlnnou troubu na několik vteřin, nalít kávu ve svém cestovním hrnečku a jít. Jeden domácí recept z borůvkového muffinu neobsahující zrnko obsahuje 8 gramů čistých sacharidů na muffin. Chcete-li připravit snídani s nízkým obsahem uhlovodíků, obraťte se na ingredience jako špenát, celer, avokádo, hladké a neslazené kokosové mléko a čerstvé nebo zmrazené červené maliny . Smoothie s 1/2 šálkem dětského špenátu, dvě zelené stonky, 1/2 šálku čerstvých červených malin, 1 šálek nápoje z kokosového mléka a poloviční avokádo obsahuje pouze 8 gramů čistého karbamátu. Mějte na paměti, že obsah různých druhů ovoce se liší dramaticky. Například míchání 1/2 šálku čerstvých červených malin přidává do vašeho lahvičky pouze 3 gramy čistých sacharidů, zatímco stejné množství borůvek přidává 9 gramů. Zkuste do noční nádoby namíchat smetanové přísady – mínus veškeré zmrzlé ovoce – do mixéru a poté ji rozložte do ledničky. Následujícího rána budete připraveni se smíchat a vyrazit dveře se snídaní v ruce.

Připravování a balení obědů – pro práci, školu, na silnici, ať už vás den bere – může být klíčem k snadnému a zdravému polednímu jídlu po celý týden. Konzervovaný tuňák obsahuje nulové sacharidy, přidejte některé rozbité avokádo nebo malou panenku majonézy se velkorysým stlačením citronové šťávy pro chutný a lehký tuňák. Pár s surovými vegetariáni a hrstkou ořechů, abyste dokončili oběd s nízkým obsahem karbidu. Nebo načtěte na neškodnou zeleninu ve směsi zelených salátů. Například 1/2-šálek servírujících římský salát, špenát, okurky, červené papriky, květák a brokolice hromadí dohromady obsahuje méně než 8 gramů čistých sacharidů celkem. Zvyšte salát s bílkovinami, jako je grilované kuře nebo steak, a oblečte je s olivovým olejem a červeným vínem bez přidání dalších sacharidů. Chcete-li rozložit svůj potravinový rozpočet, naplánujte používání zbylých bílkovin z večeře a vytvořte si chutný oběd. další den. Pečené kuřecí maso nebo pečené kuřecí prsíčka z večeře se mohou stát zítřejším salátem z kuřecích salátů na oběd. Co se týče vařených vajec, které jste připravovali na snídani minulou neděli, nakrájíme pár a rozmícháme ve 2 polévce lžíce světle zmrzlé smetany a pak vložíme lžíci nakrájené čerstvé paštičky nebo koprovou plevel s pomlčkou soli pro chuť – tento rychlovarný salát Obsahuje méně než 4 gramy čistých sacharidů.

Večeře s nízkou hladinou uhlohydruhu by měly obsahovat bílkoviny, zdravý tuk a neškrobovou zeleninu. Ano, hamburgery jsou klasické a rychle připravitelné americké jízdné – ale vynechte kukuřici, pokud jste přijali dietu s nízkou výživou. Namísto toho zabalte hamburger se silným listovým salátem nebo ho vložte mezi poloviny syrové červené papriky nebo houbové čepice. Vyzkoušejte mleté ​​krůty nebo kuřecí maso pro ještě lehčí volbu. Jednorázová jídla jsou snadné řešení pro večeři v noci, protože tyto recepty sdílejí dobu vaření proteinů a vegetariánů v jednom prostoru. Například několik kusů kuřecích prsíček, nakrájených růžičkových klíček, nakrájených cukřenky a hub ve velkém kusu pečiva. Nastříkejte s olivovým olejem a posypeme bylinami, než je poplete do předehřáté trouby. Během 30 minut je připravena večeře s nízkým obsahem karbidu. Jedna polovina šálky vařených bramborových klíček obsahuje 4 gramy čistých sacharidů, 1/2 šálku houbových hub přidává 5 gramů a cuketa má pouze 2 gramové gramy v 1/2 šálku.

Vyhýbejte se chuti jídla tím, že po celý den udržujete nízkotučné občerstvení po ruce. Některé nízkotučné občerstvení obsahují tvrdé sýry, jako je cheddar nebo Colby s méně než 1 gramem čistých sacharidů na 1 unce. Olivy jsou další přenosné občerstvení s nízkým obsahem uhlohydrátu, jak černé, tak zelené obsahují méně než 1 gram na jeden porce – asi 5 oliv. Mnoho druhů hovězího koktejlu je bez obsahu karbidu, ale zkontrolujte štítky, abyste se ujistili, že nejsou přidány plnidla obsahující karbid. Jedna střední mrkev obsahuje 4 gramy čistých sacharidů, zatímco jediná stopka celeru má jen 1 gram. Hořte některou z těchto občerstvení v pytlíku nebo přenosném kontejneru, když jste na cestách. Smíšené ořechy jsou bohatým zdrojem zdravých tuků v srdci, přesto jsou obecně nízkouhlíkové, zvláště ve srovnání s čipy. Například 2 lžíce smíšených ořechů obsahují 2 až 3 gramy čistého uhlohydrátu, zatímco bramborové lupínky mají 15 gramů čistých sacharidů v dávce 1 oz.

Budujte lepší snídani

Rychlé nápady na oběd s nízkým obsahem karbidu

Lehké a zdravé večeře

Řešení s nízkým obsahem uhlovodíků