Břišní a žaludeční tonizační cvičení

Výzva žaludku a boků se složenými cviky je účinným přístupem k tónování a posilování vašich svalů. Cvičení pracují obě svalové skupiny současně, spálí více kalorií, než kdybyste udělali izolační cvičení pro každý z nich. Vždy konzultujte s lékařem před zahájením cvičebního programu.

Přehoďte svaly

Tato změna břišního můstku zpochybňuje abs, glutety a boky. Lehněte si na zádech, ohněte nohy a položte nohy na podlahu pod kolena. Utáhněte břišní svaly a zvedněte boky z podlahy. Zarovnejte ramena, dolní část zad a kolena. Zvedněte pravou nohu z podlahy a narovnejte nohu. Provedete to při zachování zarovnání. Pohybujte pravou nohou o šest centimetrů doprava, vrátíte ji do středu a opakujte. Dokončete 12 až 15 opakování, spusťte nohu a dělejte to stejně s levou nohou.

Nižší a pružnější

Squats s šikmým ohybem tónu boky a posilovat vaše abs. Držte činku v každé ruce a postavte se rovně. Zavěste ruce kolem vašich stran a otočte dlaně k sobě. Umístěte nohy do šířky ramen a lehce ohnout kolena. Přiložte boky za vámi a dolů, dokud vaše nohy nevytvářejí úhel 90 stupňů. Zatlačte paty a postavte se. Vytáhněte lopatky dolů a dohromady. Zvyšte váhu v pravé ruce dolů po pravé noze, zastavte, když máte pocit úseku na levé straně žaludku. Udržujte boky a ramena na patře, když to uděláte. Squat, pak snížit váhu v levé ruce. Tento vzor vyplňte 12 až 15 krát.